do kasy suma: 0,00 zł
więcej
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł
Rośliny na zamówienie

Rośliny egzotyczne i Cytrusy na zamówienie

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani roślinami egzotycznymi i cytrusami których nie ma w naszej ofercie prosimy o kontakt pod mailem sklep@roslinyegzotyczne.pl. Jesteśmy w stanie sprowadzić dla Państwa wiele ciekawych, niepowtarzalnych i wyjątkowych roślin z najdalszych zakątków Europy i Azji.

Szczególnie ofertę tą adresujemy do hoteli, obiektów sportowych oraz biur, które chcą podkreślić swoją wyjątkowość obecnością niecodziennych roślin. Nasze cytrusy spowodują, że atmosfera w biurze już na zawsze pozostanie bardziej wyjątkowa niż gdziekolwiek wcześniej. Goście odwiedzający hotel czy biuro z pewnością nie omieszkają zapytać skąd pomysł na tak "inne" rośliny oraz gdzie można je kupić :-)

Pomożemy stworzyć namiastkę śródziemnomorskich ogrodów gdzie tylko będziecie Państwo chcieli. Dysponujemy roślinami o rozmiarach większych niż standardowe oraz pokaźnymi drzewkami sięgającymi nawet 2m wysokości.

Nasze cytrusy i rośliny egzotyczne przez cały rok posiadają zielone korony, a ich owoce zachwycają swoimi kolorami i rozmiarami. Dzięki temu używane są na całym świecie jako dekoracje pomieszczeń, a duży rozmiar sprawia, że rośliny doskonale znoszą wszelkie niedociągnięcia w uprawie.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych rośliny egzotycznych i cytrusów które sprowadzaliśmy na zamówienie:

 

rośliny egzotyczne i cytrusy na zamówienie

cytrusy i rośliny egzotyczne na zamówienie

W ofercie naszego sklepu znajdują się gatunki różnych formowanych drzew. Możecie Państwo znaleźć między innymi: drzewa i drzewka oliwne, limy, cytrysy, pomarańcze mandarynki a także niepowtarzalne hybrydy roślin. Przykładowy cennik:

  • drzewo piramida do 130 cm wysokości, donica 35 cm – 515 zł
  • drzewo do 150 cm wysokości, donica 45 cm – 1260 zł
  • drzewo do 220 cm wysokości, donica 45 cm – 1575 zł
  • drzewo do 250 cm wysokości, donica 50 cm – 2100 zł
  • drzewo oliwne ponad 200 cm donica 45-50 cm – 340 zł
  • 100 letnie drzewo oliwne (macrobonsai) – 4000 zł

 

drzewo oliwne

 

 

Cenę i czas realizacji w przypadku zamówień specjalnych ustalamy indywidualnie w zależności od wielkości zamówienia. Prosimy kontaktować się w tej sprawie na mail: sklep@roslinyegzotyczne.pl

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl