do kasy suma: 0,00 zł
więcej
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł
Reklamacje i zwroty

Zwroty

 1. Zgodnie z obowiązującym prawem każdy Konsument ma możliwość zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni od dnia zakupu.

 2. Przed zwrotem towaru należy zgłosić taką chęć za pomocą wysłania wiadomości e-mail na adres: sklep@roslinyegzotyczne.pl lub pisemnie na adres:

  LEOFRANCO S.C.
  Klecińska 5B, lok. 11-12
  54-413 Wrocław
  NIP: 8943124234
  REGON: 369326595

 3. Po zgłoszeniu chęci zwrotu towaru należy starannie zapakować paczkę, aby towary nie ucierpiały podczas transportu (najlepiej wykorzystać do tego oryginalne opakowanie).

 4. Zwracana paczka powinna zawierać dowód zakupu czyli paragon. Paczka musi zawierać w sobie formularz odstąpienia od umowy z własnoręcznym podpisem (można wysłać skan na maila)

 5. Towar powinien zostać dostarczony do sklepu w ciągu 14 dni od daty zgłoszenia zwrotu.

 6. W terminie 14 dni od daty zwrotu towaru, sklep roslinyegzotyczne.pl przeleje należności na wskazane przez Państwo konto bankowe

 7. Zwroty wysyłane "za pobraniem" (na koszt sklepu) nie będą przyjmowane.

 8. Zwroty nie przysługują zamówieniom składanym "na firmę". 

Reklamacje

Z tej możliwości należy skorzystać jeżeli dostarczony towar jest uszkodzony. Zgłoszenie reklamacji oraz chęć wymiany towaru na nowy/inny są bardzo podobne jak w przypadku procedury zwrotu. Jedyna różnica polega na tym, aby w wiadomości e-mail wysłanej na adres sklep@roslinyegzotyczne.pl zgłosić prośbę o wymianę towaru, a nie zwrot.

Podstawą reklamacji powinien być protokół szkody sporządzony przez kuriera w Państwa obecności. Do czasu wyjaśnienia sprawy paczka zostaje u Państwa. Dla bezpieczeństwa należy utworzyć kopię protokołu szkody aby zabezpieczyć się gdyby np.: przesyłka zaginęła na poczcie. UWAGA - protokół szkody jest konieczny do szybkiej i sprawnej procedury reklamacji. Jego brak znacząco wydłuża tą procedurę. Koniecznie trzeba sporządzić protokół szkody w obecności kuriera i dostarczyć nam jego skan.

Reklamacje rozpatrujemy w ciągu 14 dni roboczych licząc od daty zgłoszenia. W przypadku uznania reklamacji towar zostanie wymieniony na nowy lub sklep roslinyegzotyczne.pl zwróci Państwu równowartość ceny towaru pomniejszonej o koszty przesyłki (tylko w przypadku, gdy wymiana nie będzie możliwa).

Formularz zwrotu towaru (odstąpienia od umowy).
Wzór wiadomości e-mail jaki należy wysłać:

LEOFRANCO S.C.
Klecińska 5B, lok. 11-12
54-413 Wrocław
NIP: 8943124234
REGON: 369326595

Ja / My (*) niniejszym odstępuję/odstępujemy (*) od Umowy Sprzedaży następujących towarów / świadczenia następującej usługi (*) : ……………………………………………………………………………………………………………………........................

Data zamówienia: (*) .................................
Data odbioru towaru: (*) .................................
Imię i nazwisko / Nazwa/nazwisko konsumenta(-ów): .................................
Adres konsumenta(-ów): .................................
Proszę dokonać zwrotu na niniejszy numer rachunku bankowego / w następujący sposób (*) .................................
Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) .................................
Miejscowość, Data: .................................

(*) – Niepotrzebne skreślić.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl