do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Wawrzyn szlachetny czyli drzewko laurowe które pochodzi z obszarów śródziemnomorskich i dorasta do 2m wysokości. Najważniejsze jest jednak to, że ma bardzo aromatyczne liście. Stosuje się je do wielu potraw w kuchni. Dodatkowo można je suszyć ponieważ zachowują swe właściwości aromatyczne przez bardzo długi czas. 

Wawrzyn Szlachetny - stanowisko. Drzewko laurowe lubi nasłonecznione i ciepłe stanowiska. Najlepiej umieścić je na południowym oknie w kuchni. W lecie możemy wynieść wawrzyn szlachetny na balkon lub taras. 

Wawrzyn szlachetny - jak podlewać? W okresie letnim musimy pamiętać o częstszym podlewaniu i dodatkowym zraszaniu drzewka laurowego. Pamiętajmy, że ziemia ma być wilgotna, ale nie mokra. W zimie ograniczamy podlewanie do minimum. Wawrzyn Szlachetny potrzebuje spokojnie przezimować. 

Wawrzyn szlachetny - zastosowanie. Jakie właściwości ma drzewko laurowe i kiedy warto je stosować w codziennej diecie? Wawrzyn szlachetny wskazany jest przy zaburzeniach ukrwienia. Drzewko laurowe pomaga w zwalczeniu kaszlu i działa przeciw schorzeniom skóry. Laur szlachetny w olejku można używać do relaksujących i pobudzających kąpieli. Liście laurowe włożone do szafy odstraszają mole. Wawrzyn szlachetny możemy używać do większości potraw w wielu kuchniach świata. 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl