do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Sadzonki cytrusów

Ukorzenione sadzonki cytrusów to niemal pewny sposób na wyhodowanie w domowym zaciszu własnego drzewka cytrusowego. Jeśli więc chcemy cieszyć się własnoręcznie zebranymi owocami, warto zakupić dobrej jakości sadzonki cytrusów. Można też przywieźć sadzonkę z wakacji w kubeczku lub słoiku – nie mamy jednak gwarancji, że wypuści korzenie. Sadzonki cytrusów są dostępne już w Polsce, również w naszym sklepie. Oferujemy sadzonki cytrusów najwyższej jakości.


Sadzonki cytrusów – stanowisko

Najlepszym miejscem dla sadzonki cytrusów będzie nasłoneczniony parapet kuchenny. Chociaż sadzonki cytrusów wyglądają ładnie, roztaczają intensywny zapach, który, mimo że przyjemny, w sypialni czy salonie mógłby drażnić. Warto postawić sadzonki cytrusów w słońcu, ale nie bezpośrednim – ostre promienie mogą poparzyć liście. Gdy sadzonki cytrusów podrosną, możemy wynieść je na zewnątrz w miejsce osłonięte od wiatru.


Sadzonki cytrusów – podlewanie

Zarówno młode sadzonki cytrusów, jak i dorosłe drzewka cytrusowe, wymagają regularnego podlewania, zwłaszcza latem. Sadzonki cytrusów lubią wilgotne podłoże, ale warto uważać, by ich nie przelać – listki mogą zgnić. Doskonałym rozwiązaniem jest założenie drenażu na spodzie doniczki, aby nadmiar wody spłynął w dół.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl