do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Laurowiśnia

Laurowiśnia jest rośliną mało znaną w Polsce, ale ze względu na swój egzotyczny wygląd na pewno będzie coraz częściej spotykana. Laurowiśnia ma liście koloru ciemnej zieleni oraz piękne białe kwiaty zbite w gęstwinę, w warunkach naturalnych osiąga nawet 4 metry wysokości. Laurowiśnia posiada liście obecne na drzewie przez cały rok, mogą jednak przemarzać podczas wyjątkowo chłodnych zim.


Laurowiśnia – uprawa

Laurowiśnia w naturze występuje w klimacie zwrotnikowym, dlatego w Polsce wymaga uważnej pielęgnacji. Miejsce, w którym laurowiśnia czuje się najlepiej, jest ciepłe, dobrze osłonięte od wiatru i zapewnia jej półcień. Laurowiśnia wymaga żyznej, wilgotnej ziemi i przepuszczalnego podłoża, a zimą powinna być przykrywana dla ochrony przed mroźnym powietrzem.


Laurowiśnia – ozdoba ogrodu

Laurowiśnia to krzew o niespotykanej, egzotycznej strukturze, który coraz bardziej zadomawia się w naszym kraju. Nierzadko więc pewnie laurowiśnia zostanie przez nas dostrzeżona w mieście – w charakterze żywego ogrodzenia albo bazy dla innych, mniejszych roślin. Laurowiśnia może być również uprawiana w prywatnym ogrodzie, gdzie dobrze poczuje się jako część żywopłotu lub ozdobna roślina tuż przy ścianie domu.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl