do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Donice plastikowe

Piękna roślina to nie wszystko – równie ważna jest jej elegancka oprawa. Taką funkcję spełniają lekkie i gustowne donice plastikowe. W ich wyborze ogranicza nas właściwie tylko wyobraźnia, gdyż na rynku dostępne są wszelkie możliwe wzory i kolory. Dzięki temu nasza wymarzona donica plastikowa będzie idealnie dopasowana do wnętrza, niezależnie od jego charakteru.

 

Donica plastikowa – jak wybrać

Donica plastikowa ma zapewnić roślinie optymalne warunki do wzrostu - i to powinno być nadrzędnym celem w wyborze modelu. Dlatego ważne jest, by wśród mnogości rozmiarów wybrać ten odpowiedni. Kolejne kryterium to drenaż, który zapewni roślinie odprowadzanie nadmiaru wody, a także wykonanie – donica plastikowa powinna wytrzymać duże obciążenie ziemią.

 

Donice plastikowe – same korzyści

Oferowane przez nas donice plastikowe wykonane są z najwyższej jakości polietylenu. Dzięki temu wykazują odporność na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Niezależnie od wybranego koloru barwa nie zblaknie z czasem. Materiał, z którego wykonana jest donica, zapewnia lekkość przy jednoczesnej stabilności, a także ułatwia utrzymanie w czystości. Dodatkowo donica plastikowa jest bezpieczna dla dzieci – nie zawiera szkodliwych substancji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl