do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Donice do ogrodu - z jakiego materiału powinny być? Jeżeli naszym celem jest upiększenie ogrodu poprzez duże donice do ogrodu to musimy zwrócić szczególną uwagę na 2 aspekty. Pierwszy z nich to wytrzymałość bo przecież nie będziemy chować tych donic na zimę do garażu. Dlatego warto wybrać duże donice z polietylenu które mogą stać w ogrodzie cały rok bez żadnych uszczerbków czy zniekształceń. To tak naprawdę najważniejsza kwestia jeżeli chodzi o donice do ogrodu. Niemniej istotne jest także to, aby donice do ogrodu łatwo się czyściły bo po deszczu kurz i brud z podłoża osadza się na dole donic. Tutaj także donice do ogrodu z polietylenu mają przewagę nad innymi ponieważ wyczyścimy je zwykłą szmatką w dosłownie 1 minutę. 

Donice do ogrodu - jaki kształt wybrać? Kształt donic nierozerwalnie związany jest z designem dlatego musimy patrzeć na takie donice do ogrodu które nam się po prostu wizualnie podobają. Jedni wybiorą wąskie i wysokie donice, inni z kolei niskie ale szerokie donice. Warto w tym momencie pamiętać o tym, żeby donice do ogrodu były po prostu stabilne.

Duże donice do ogrodu - czy kolor ma znaczenie? W tym wypadku znów musimy odwołać się do naszego gustu. Najpopularniejsze są białe donice do ogrodu jednak bardzo często Klienci wybierają także czarne donice do ogrodu. 

A może podświetlane donice do ogrodu? Ostatnio bardzo modne stały się donice do ogrodu LED. Oprócz standardowych cech pełnią one także rolę lamp ogrodowych. Przy wyborze tego typu donic do ogrodu warto zastanowić się czy wybrać donice podświetlane na kablu czy też donice podświetlane bezprzewodowe. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl