do kasy suma: 0,00 zł
więcej
Menu
KOSZTY DOSTAWY
ROŚLINY:
kurier przelew - od 20,00 zł (za 30 kg)
kurier pobranie - od 28,00 zł (za 30 kg)

DONICE:
kurier przelew - GRATIS!
kurier pobranie - od 28,00 zł

Donice do firmy

Każdy z nas chce dobrze czuć się w miejscu pracy. Służą temu przede wszystkim dekoracje, a jedną z nich są nowoczesne donice do firmy. Dzięki nim przestrzeń biurowa zyska świeżość i nową jakość, a donice do firmy będą świetnym miejscem na umieszczenie ulubionych kwiatów oraz innych roślin. Duże doniczki do firmy będą pasować do każdego miejsca pracy - nieważne, czy pracujemy w kamienicy z historią, czy w nowoczesnym biurowcu ze szkła.

 

Donice do firmy - stylowe i trwałe

Donice do firmy to nie tylko osłonka na kwiaty, ale również niebanalna dekoracja. Nowoczesne kształty sprawiają, że nasze donice do firmy doskonale dopasują się do każdego pokoju, gabinetu i open space. Ich mocną (w przenośni i dosłownie) stroną jest również wykonanie. Donice do firmy są zrobione z najwyższej jakości polietylenu odpornego na promienie UV, na tyle mocnego, że w razie przewrócenia donica do firmy zachowa swój pierwotny kształt, a wystawiona na działanie słońca nie wyblaknie. Nasze donice do firmy łatwo się czyści - wystarczy wytrzeć zabrudzenia, a donica do firmy odzyska dotychczasowy blask. 

Donice do firmy – korzystna oferta

Nasze eleganckie donice do firmy są stylowym dodatkiem i jednocześnie funkcjonalnym elementem wystroju - można w nich umieścić ulubione kwiaty, które ożywią przestrzeń. Wspieramy też polski biznes - donice do firmy dostępne u nas są produkowane w kraju. Wychodzimy też naprzeciw klientom, oferując wysyłkę donic do firmy całkowicie za darmo.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl